twitter facebook instagram pinterest linkedin

Çınar Hotel Saray’ın en nezih oteli olmaktan gurur duymaktadır. Otelimizde 26 misafir odası, 16 Standart Oda tek yataklı, 8 Standart Oda çift yataklı ve 2 Suit oda mevcuttur. İş seyahati yapan misafirlerimiz için mükemmel bir alternatiftir. Eğitimli ve tecrübeli ekibimiz, sizi evinizin rahatlığında ve sıcaklığında hissettirmek için çalışmaktadır.

   Çınar Hotel İstanbul merkezine 127 km. Çorlu Havalimanı’na 50 km. ve Atatürk Havalimanı’na 119 km. mesafededir. Saray’ın merkezinde bulunmaktadır. Otogar’a , iş merkezlerine ve alışveriş merkezlerine yakındır. En önemli özelliği rahatlığımızla sizi evinizde hissettirmektir. 

   Otelimizde modern 26 oda ve 55 yatak ve 10 ilave yatak kapasitesi mevcuttur. Otelimizde Asansör, otopark, kapalı devre kamera ve güvenlik sistemi, tüm odalarda merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, banyo, küvet ve saç kurutma makinesi, odadan kumandalı klima, minibar, uydu ve kablolu TV yayını, direk hatlı telefon, yangın alarmı, güvenlik kasası, kablosuz internet bulunmaktadır.

 

KONFORLU

Sizi evinizin rahatlığında ve sıcaklığında hissettirmek için çalışmaktadır.

TV

Suit odalarda, her 2 oda da lcd tv ve klima mevcuttur.

SUİT

Suit Odalarımızda oturma gurubu çalışma masası makyaj aynası ve rahatınız için tüm ince detaylar düşünüşmüştür.

BANYO

Tüm odalarda banyo, duşakabin, saç kurutma makinesi ve kişisel bakım ürünleri bulunmaktadır.